Петро Мельник 5.ua

Антон Геращенко про звільнення Мельника: "Потуги влади у боротьбі з корупцією множаться на нуль"

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко обурений тим, що судді винесли виправдувальний вирок колишньому ректору податкового університету Петру Мельнику, та обіцяє зробити все, аби їх звільнили.

У своєму зверненні Геращенко різко засуждує роботу трьох суддів, які винесли вирок. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. Нардеп припускає, що за таке рішення представники Феміди отримали хабарі. Крім суддів, радник міністра звинувачує і працівників прокуратури Київської області, одного з посадовців якої підозрюють у вимаганні хабара в особливо великих розмірах.

Геращенко наголосив, що зараз його помічники вивчають текст судового рішення. Якщо підтвердиться інформація, що вирок є неправосудним, радник міністра обіцяє покарати суддів.

"Готую звернення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Вищої ради юстиції, голові Верховного Суду та Генеральному прокурору з вимогою відсторонити даних суддів від роботи і звернуся до Верховної Ради з вимогою звільнити їх від займаних посад, якщо підтвердитися інформація про те, що винесене рішення про виправдання Мельника, є явно неправосудним", - пише Геращенко.

Крім цього, перший заступник голови парламентського комітету з питань свободи слова Ольга Червакова на своїй сторінці в Facebook опублікувала фотографії вироку суду.

Як ми повідомляли раніше, Ірпінський міський суд виніс виправдувальний вирок колишньому ректору податкового університету Петру Мельнику, якого звинувачували у хабарництві.  

Попередній матеріал
Опубліковано відео передачі хабара судді з Одеської області
Наступний матеріал
Екс-чиновника ФІФА, який таємно співпрацював зі слідчими, назавжди відсторонили від футболу
Теги:
Loading...