мітинг Рига
5.ua

Активісти з України, Молдови та Грузії закликали Європарламент до рішучих дій проти Росії

  Громадяни України, Молдови та Грузії зустрічали імпровізованим мітингом глав держав, що прибували на засідання в ході саміту "Східного партнерства" у Ризі.

  Активісти прийшли, аби закликати керівників Європарламенту пришвидшити процес євроінтеграції для своїх країн та надати всіляку допомогу на цьому шляху. Також вимагали більш рішучих дій по відношенню до Росії як країни-агресора.

  Нагадаємо, вчора представники громадських організацій України, Молдови та Грузії вручили єврокомісару з питань політики розширення ЄС символічні заяви про вступ до Євросоюзу.

  У Ризі триває пленарне засідання саміту Східного партнерства. Перед його початком Петро Порошенко провів зустрічі з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель та Президентом Франції Франсуа Олландом. Українська делегація заявляє на саміті про прагнення отримати зобов'язання сторін щодо глибокої політичної асоціації та економічної інтеграції, а також підтвердження європейських перспектив для держави. За словами Петра Порошенка, Україна має отримати чітку відповідь щодо термінів впровадження безвізового режиму з ЄС. За підсумками саміту його учасники мають оприлюднити підсумкову декларацію.

  Попередній матеріал
  Суд Києва розглядатиме питання арешту затриманих ГРУшників
  Наступний матеріал
  Онлайн-магазин App Store тепер є українською

  У Ризі підписали меморандум про надання Україні 1,8 млрд євро допомоги

  Саміт у Ризі: Україна та Грузія можуть отримати безвізовий режим уже наступного року

  Саміт у Ризі не є зустріччю про членство в Євросоюзі - Юнкер

  У Ризі розпочався саміт "Східного партнерства"