YouTube / Переходь на українську

Активісти: Українська мова – запобіжник проти російської агресії

  Учасники проекту "Переходь на українську" оприлюднили соціальну рекламу до Дня української мови.

  Кліп опублікований сьогодні, 9 листопада, на каналі "Переходь на українську" у відеохостингу YouTube. У зйомках відеоролика взяли участь українські військовослужбовці та волонтери, які розповіли про своє бачення мови в умовах нинішнього російського вторгнення.

  Основна ідея опублікованого відео полягає в тому, щоб залучити якомога більше людей до спілкування українською мовою, оскільки це є однією із запобіжних дій у боротьбі проти російської агресії. Доки в Україні пануватиме російська – доти у Кремля буде номінальний привід зазіхати на нашу територію і незалежність під приводом захисту "русского міра", кажуть активісти. А військовослужбовці закликали не використовувати в спілкуванні російську мову, а говорити українською, щоб показати відмінність народу України від населення РФ.

  У супровідному тексті до ролика зазначені його автори – Ярина Чорногуз та Олександр Іванов, та оператор Тарас Троцюк. Соціальне відео створене у рамках проекту "Переходь на українську", який відкриває історії людей, котрі перейшли на українську мову й відтоді спілкуються нею постійно.

  Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають День української писемності та мови.

  Попередній матеріал
  Російсько-терористичні війська готуються до потужної ескалації конфлікту на Донбасі – волонтер
  Наступний матеріал
  В Йорданії офіцер застрелив трьох військових зі США та ПАР