дошка 5.ua

Активісти ПС встановили на місці вбивства Бузини меморіальну дошку без згадки про загиблого

Пам'ятну дошку встановили активісти "Правого сектору" на місці загибелі Олеся Бузини.

На дошці зображені портрети Андрія Медведька та Дениса Поліщука, яких затримали за підозрою у вбивстві публіциста у квітні цього року. У підписі на дошці не згадується прізвище загиблого, йдеться лише про те, що вбивство стало причиною для переслідування активістів.

Прибили цю своєрідну пам'ятку до стіни під'їзду будинку, в якому мешкав Бузина, щоб привернути увагу до завтрашнього судового засідання. Апеляційний суд розглядатиме правомірність тримання під вартою обох підозрюваних. Активісти переконані, що судді упереджені і справедливого рішення завтра годі чекати.

"Дивні збіги обставин, коли одна й та сама колегія, один і той самий склад суду судить обидві справи в один і той же час, по одному кримінальному провадженню. Ці всі справи призначаються до розгляду умовно незалежною системою підбору суддів, але умовно незалежна система підбору суддів, вона, видно, дає збої", - припускає один з організаторів акції Сергій Бондар.

Нагадаємо, раніше Феміда подовжила їм запобіжний захід у вигляді арешту ще на 4 місяці. Адвокати Медведька і Поліщука заявляли про фальсифікацію ДНК-експертизи в цій справі і про алібі підозрюваних. "Ми переконані, і не тільки ми, а й сторона захисту має аргументовані докази їхньої невинуватості, є 100% алібі, котре було оголошено на попередніх судових засіданнях", - заявив раніше в ефірі "5 каналу" Бондар.

Попередній матеріал
СБУ затримала лікаря, який допомагав ухилитися від мобілізації
Наступний матеріал
Фонд гарантування вкладів продасть активи неплатоспроможних банків на суму понад 225 млн грн
Теги:
Loading...