Кадр із відео

Активісти під стінами ГПУ вимагали звільнення Шокіна

  Мітингувальники під стінами Генеральної прокуратури України вимагали відставки генпрокурора Віктора Шокіна та його заступників Володимира Гузиря і Юрія Столярчука.

  Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  Згідно з повідомленням, активісти із "Центру протидії корупції" й "Автомайдану" принесли на акцію три манекени із фотографіями Шокіна, Гузиря і Столярчука, одягнули їм шапки і підпалили. Таким чином активісти показують, що своїми діями Володимир Гузир і Юрій Столярчук "спалилися ". "На злодієві шапка горить ", – заявив голова "Центру протидії корупції " Віталій Шабунін.

  "На молодих реформаторів у прокуратурі двічі відкривали кримінальне провадження і двічі під тиском громадськості кримінальне провадження закривали ", – каже Шабунін.

  Олексій Гриценко з  "Автомайдану " зазначив, що ще рік тому організація порушила питання корупції у прокуратурі, "проте її нейтралізувати не вдалося ".

  Окрім цього, до активістів приєдналися харків’яни, які вимагали відставки мера Геннадія Кернеса і притягнення його до кримінальної відповідальності.

  Видання зазначає, що від Генпрокуратури до активістів ніхто не вийшов і на їхні закиди ніяк не відреагував.

  Як повідомляв 5.ua, генеральний прокурор України Віктор Шокін заявив, що в нього є підстави вважати, що його хочуть знищити фізично.

  Попередній матеріал
  Закон про декомунізацію може поширюватися на будь-яку політичну силу – експерт
  Наступний матеріал
  Порошенко ветував закон про субсидії пенсіонерам та інвалідам
  Теги:
  Loading...