Карпатська Січ - Націоналісти Закарпаття / Facrbook

Активісти можуть відновити блокаду російських фур

  Уряд закликали переглянути рішення щодо відновлення транзиту російських вантажівок Україною

  Блокада російських фур знову може відновитися. Так активісти організації "Карпатська січ" відреагували на заяву уряду про готовність до відновлення транзиту російських вантажівок через територію України вже 25 лютого.

  "На загальних зборах координаторів регіональних блокад було створено всеукраїнський центральний штаб транспортної блокади. Ми даємо уряду час на обдумування та перерозгляд свого попереднього рішення щодо відновлення транзиту і зі свого боку готові до діалогу", – заявили активісти на своїй сторінці у Facebook.

  Вони також закликали українських перевізників не виїжджати на територію Росії, оскільки при відновленні транспортної блокади ті ризикують стати заручниками. "Вас звідти можуть просто не випустити, оскільки так званий режим "дорога додому" закінчується 25 лютого включно", – зазначили активісти і додали: "Вимоги, висунені нами на початку транзитної блокади, не змінені, а український народ не повинен вести бізнес і годувати окупанта своїм коштом. Якщо транзит буде відновлено – наші дії будуть рішучі і миттєві".

  Нагадаємо, уряд дозволив транзит російського вантажного транспорту територією України. Про це повідомили в Міністерстві інфраструктури. З відповідним проханням звернулася Російська Федерація. Блокування російських вантажів розпочалося на початку лютого у 10 областях. Росія заборонила рух своєю територією фур з українськими номерами. Тоді вітчизняний уряд офіційно закрив кордон для транзиту російських вантажівок.

  Попередній матеріал
  За минулу добу штаб АТО зафіксував 56 обстрілів з боку бойовиків
  Наступний матеріал
  У Росії автобус з українцями потрапив у ДТП – одна людина загинула
  Теги:
  Loading...

  Україна ухвалила порядок повернення російських вантажівок через свою територію

  Чернігівські активісти зняли блокаду російських вантажівок