Активіст щодо справи Корбана: За ці два дні ми відмотали два роки назад нашої історії

Судовий процес над Корбаном вів суддя, який виносив неправомірні рішення щодо активістів "Автомайдану".

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив член Ради громадської організації "Конституційний конвент" Геннадій Друзенко.

"Насправді за два дні ми відмотали два роки назад в нашій історії, оскільки, перше, нагадаю, що на цьому судовому розгляді не йшлося про те, винний Корбан чи невинний. Йшлося про зміну запобіжного заходу. І якось обґрунтувати, я вже не кажу про правові норми, а про норми здорового глузду, чому це потрібно було робити серед ночі, в суботу, в неділю, висмикнувши людину після операції, я не розумію", - сказав він.

За його словами, судовий процес над Корбаном вів суддя, який виносив неправомірні рішення щодо активістів "Автомайдану".

"Ми згадали, що таке вибіркове правосуддя, ми згадали що таке суди, які відбуваються вночі за гіршими зразками НКВД. До речі в тиждень, коли всі європейські політики якраз перебувають на різдвяних канікулах, і очевидно не можуть підняти слухавку і запитати, що ж коїться в Україні. ... Ще нагадаю, суддя Чаус як навмисне був підібраний з тих, хто саджав автомайданівців, і справа якого про позбавлення статусу судді розглядається зараз у Вищій раді юстиції", - зауважив він.

Друзенко додав: "Таке враження, що за ці два дні якийсь злий ворог України зробив все, щоб зіпсувати всі досягнення, які були зроблені в європейському намірі. Боюсь, що це фатальна помилка тих, хто ухвалював рішення про це безчинство".

Нагадаємо, суд взяв Корбана під варту замість домашнього арешту. Корбана підозрюють у створенні злочинної організації, привласненні коштів в особливо великих розмірах та викраденні людей. 

Попередній матеріал
Техас після торнадо накрила потужна снігова буря
Наступний матеріал
Меджліс просить країни-учасниці ООН захистити права кримських татар в окупованому Криму
Теги: