zaxid.net

Африканці, видаючи себе за біженців з Донбасу, намагались перетнутии кордон з Польщею

  Прикордонники Західного регіону затримали трьох громадян Сьєрра-Леоне, які намагались нелегально перетнути українсько-польський кордон, видаючи себе за біженців з Донбасу.

  Про це повідомляє прес-служба Мостиського прикордонного загону, передає видання Zaxid.net.  

  У повідомленні йдеться, що прикордонний наряд відділу "Смільниця", що охороняє частину гірської ділянки українсько-польського кордону, затримав трьох невідомих африканської зовнішності, які в обхід пункту пропуску пішки прямували до Польщі.

  "Згодом прикордонники з’ясували, що затриманим від 26 до 27 років. Всі вони – колишні студенти вищих навчальних закладів Тернополя та Івано-Франківська, які після відрахування, у незаконний спосіб мали намір дістатися Євросоюзу.  Кінцевою метою студентів було потрапити до Німеччини, а легенда така, що вони є біженцями з Донбасу", - зазначається у повідомленні.

  Зовідомляється, що спочатку затримані розповідали прикордонникам вигадані історії про те, що вони вже довгий час проживають на Донеччині, а через бойові дії втратили всі документи і в такий спосіб рятуються від війни.

  У повідомленні зазначається, що у справі вже відбувся суд, рішенням якого усіх трьох африканців притягнено до адміністративної відповідальності за спробу незаконного порушення державного кордону України та накладено штраф у сумі 3400 гривень кожному, зазначають у  відомстві.

  Невдовзі трьох африканців депортують до країни їхнього походження.

  Попередній матеріал
  Широкине може стати демілітаризованою зоною, ідея виникла не вчора - Лисенко
  Наступний матеріал
  Наступного тижня Порошенко та Олланд обговорять виконання Мінських угод