zhitomir.info

Аеропорт Житомира вперше прийняв авіалайнер Airbus

Це другий літак, який здійснив посадку в житомирському аеропорту після його відновлення

16 лютого в оновленому аеропорту Житомира приземлився літак Airbus A320, який прибув в Україну з Киргизстану. Лайнер був без пасажирів і прилетів на планове технічне обслуговування, пише місцеве видання Zhitomir.info.

zhitomir.info

Видання зазначає, що це другий у 2016 році літак, який здійснив посадку в житомирському аеропорту після його відновлення. Першим був шведський лайнер Saab 340, який прилетів до Житомира 29 січня.

Керівництво компанії Yanair запевняє, що літати з Житомира буде значно дешевше, ніж з Києва – на 25-30%. "Зліт та посадка у Борисполі коштує 6 тис. доларів, в нас вона буде втричі дешевшою. Ці чотири тисячі доларів розділіть на 150 пасажирів – мінімум 30 доларів на пасажира", –зазначив міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

24 квітня 2011 року департамент авіаційних перевезень та аеропортів Державіаслужби України виключив аеродром "Житомир (Смоковка)" з Державного реєстру цивільних аеродромів України та анулював свідоцтво про його реєстрацію. 24 квітня 2015 року було видано свідоцтво про реєстрацію аеродрому "Житомир-Смоковка", а 30 грудня - сертифікат аеродрому.

Попередній матеріал
Європарламентарії: Росія намагається знищити ідентичність кримських татар
Наступний матеріал
Лисенко: Інтенсивні мінометні обстріли відбуваються на усіх напрямках
Loading...

Біля аеропорту "Київ" встановили арт-літак (фото)

Київські пожежники провели тактичні навчання в аеропорту "Жуляни"

Новий Ан-178 може отримати назву "Бандера"

У мережі з'явилося 4К-відео приземлення українського літака Ан-225 "Мрія" в британському аеропорту