адвокат Олена Сказко 5.ua

Адвокат: Кримінальне провадження проти правозахисниці Лордкіпанідзе сфальсифіковане

Кримінальне провадження проти правозахисниці Наталії Лордкіпанідзе її адвокат та дочка називають замовним та сфальсифікованим

За декілька місяців до висунення підозри, наголошує адвокат Олена Сказко, за її підзахисною стежили та прослуховували. Дочка обвинуваченої, співачка Юлія Лорд, переконана, що її маму хочуть дискредитувати та усунути від громадської діяльності. Оскільки жінка є координатором "Руху за пряме народовладдя в Україні".

Мовляв, останнім часом вона вела перемови з керівництвом самопроголошеної "ЛНР" щодо переведення ув'язнених з Луганська до контрольованої Україною території. До того ж, наголошує Юлія, Наталія Лордкіпанідзе не мала мотиву для організації замовного вбивства свого колишнього чоловіка. Саме у цьому її обвинувачують. Більше того, саме підозрювана домоглася, щоб її екс-чоловік після двох років ув'язнення знову опинився на волі.

30 січня Шевченківський райсуд столиці обрав для правозахисниці запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці. А 29 січня прес-центр СБУ повідомляв про запобігання замовному вбивству. Мовляв, жінці надали сфабриковані фотографії та затримали її під час передачі "псевдокілеру" частини винагороди.

"Це все від першого до останнього документа повністю сфальсифікована справа. З метою усунути мою маму з правозахисного руху, активістом якого вона вже декілька років являється. Моя мама бралася, власне, допомагати в таких справах, де переслідуються несправедливо люди, несправедливо звинувачуються, несправедливо затримуються і засуджуються", - зазначила донька Наталії Лордкіпанідзе Юлія Лорд.

"Особа, яку вона нібито замовила, це колишній чоловік Наталії Сергіївни. Вона лише нещодавно домоглася його звільнення. Так, він сидів у СІЗО. І, звичайно, якщо б вона хотіла його позбутися, вона б його просто не витягала з СІЗО", - наголосила адвокат Олена Сказко.

Як повідомляв 5.ua, у Києві заарештували правозахисницю Наталію Лордкіпанідзе.

Попередній матеріал
Жертвами грипу в Україні стали 220 осіб - МОЗ
Наступний матеріал
У Польщі ліквідували таємні документи про Смоленську катастрофу - ЗМІ
Теги:
Loading...

У Києві заарештували правозахисницю Наталію Лордкіпанідзе

Правозахисники оскаржили в суді новий порядок в'їзду в Крим

Правозахисники б'ють на сполох: на окупованих територіях Донбасу – критична ситуація із засудженими