громадське радіо

Адвокат Корбана вимагає відводу суддів: наразі справу розглядає третій суддя

  У суді щодо обрання запобіжного заходу Геннадію Корбану захист лідера "Укропу" заявив клопотання про відвід другого судді Миколи Кузьміна, який мав розглянути заяву адвокатів про відвід свого попередника Олексія Подалюки.

  Про це повідомляє "Укрінформ". "У мене є підстави вважати, що ви є упередженими. У мене виникають сумніви, чи маєте ви повноваження сьогодні позачергово понаднормовано після роботи суду розглядати цю справу.. Я заявляю вам відвід", - заявив адвокат Олексій Шевчук, звертаючись до судді Кузьміна.

  Нагадаємо, відвід судді Подалюки був обумовлений тим, що той прийняв ксерокопію постанови про склад групи прокурорів, хоча потрібні були оригінали з мокрими печатками.

  Натомість суддя Кузьмін не спромігся представити документ про своє чергування як слідчий суддя, на чому наполягав захист лідера "Укропу". Адже лише за підтвердження повноважень чергового судді він має право розглядати невідкладні питання, яким є, в тому числі, обрання запобіжного заходу затриманому.

  Наразі до розгляду справи приступив третій суддя.

  Як писав 5.ua, адвокат Геннадія Корбана повідомив, що його підзахисному оголосили підозри за трьома статтями. Його підозрюють, зокрема, у розкраданні коштів з "Фонду оборони країни", викраденні голови Державного земельного агентства Сергія Рудика і секретаря Дніпропетровської міської ради Олександра Величка.

  Попередній матеріал
  Міноборони РФ хоче узаконити військове найманство для війн за межами Росії
  Наступний матеріал
  За два дні російська авіація завдала 237 ударів по Сирії
  Теги:
  Loading...