iphonekozosseg.hu

Адміністратори Facebook не побачили порушень у закликах вбивати українців чи естонців

  Соцмережа Facebook продовжує масово блокувати українців та ігнорує порушення з боку антиукраїнських користувачів.

  У соціальній мережі Facebook продовжують масово блокувати українських користувачів. Дуже часто в повідомленнях соціальної мережі про блокування користувачам навіть не вказують причину, інформує профільне видання Watcher.

  За минулу добу було заблоковано Ігоря Стокоза, Романа Кордуна, Вахтанга Кіпіані, Олександра Ройтбурда, народного депутата Борислава Березу та сотні інших українських користувачів.

  При цьому українських активістів та політиків блокують за цитування Шевченка, тоді як заклики убивати українців чи "хейтерські" (ненависницькі) пости про естонців порушенням не визнають – такий висновок зробили експерти Watcher після проведеного експерименту.

  При цьому у Facebook взагалі не реагують на скарги українців щодо антиукраїнських хейтерських постів. Засновник видання Watcher Максим Саваневський заради експерименту напередодні спробував поскаржитись на два пости, і отримав "прекрасні" відповіді, у яких адміністратори Facebook заявили, що не бачать порушень "стандартів спільноти Facebook" у закликах знищити естонську державність чи "боляче убивати" українців.

  Пост №1:

  Відповідь:

  Пост №2:

  Відповідь:

  "Звісно, що справжній злочин для Цукерберга – це цитування Шевченка (за це людей блокують), а розміщення постів, які я навів вище – це нормальний підхід у спілкування між людьми для засновника Facebook" – іронізує експерт.

  Як приклад, Саваневський навів пост, за який заблокували народного депутата Борислава Березу. "Порівняйте пост Берези з постами, які я навів вище, і де Facebook не побачив жодного порушення", – підсумовує він.

  Попередній матеріал
  Експерт розповів, як Молдові вдалося отримати безвізовий режим з ЄС
  Наступний матеріал
  Добровольців "Карпатської Січі" легалізують як окрему роту у складі ЗСУ

  Фейсбук з`ясовує причини блокування сторінок українських журналістів та блогерів

  Українців закликають два дні бойкотувати Facebook

  Зміни в адмініструванні українського сегменту Facebook відбудуться - експерт

  Президент попросив Цукерберга відкрити представництво Facebook в Україні