iz.com.ua

9 листопада усі охочі писатимуть Всеукраїнский радіодиктант: перевірятиме знання й міністр культури

  Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, приурочений до Дня української писемності та мови, відбудеться у понеділок, 9 листопада.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України. "До участі у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності запрошені відомі українські митці, науковці, державні та громадські діячі, політики і всі бажаючі, хто прагне зберігати і розвивати рідну мову. Також до написання радіодиктанту національної єдності долучиться віце-прем'єр-міністр - міністр культури України В'ячеслав Кириленко", - йдеться у повідомленні.

  Місцем проведення диктанту вперше обрали найбільшу аудиторію Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Написання диктанту розпочнеться об 11.00.

  "Цьогорічний радіодиктант має на меті, окрім традиційного його написання, встановити у цей день радіомости із українцями у Австралії, Китаї, Польщі, Росії та Португалії", - додають у Мінкульті.

  Всеукраїнський радіодиктант національної єдності уже 15 років поспіль збирає тисячі українців, як в Україні, так і за кордоном, демонструючи солідарність тих, хто любить і шанує рідне слово і мову. Це не лише перевірка знань української мови, а й заохочення до вживання, популяризації, захисту і сприяння розвитку державної мови.

  Як повідомляв 5.uaЁ минулого року в Києві встановили рекорд із масового написання традиційного радіодиктанту.

  Попередній матеріал
  Кількість загиблих внаслідок пожежі у нічному клубі в Бухаресті зросла до 39 осіб
  Наступний матеріал
  "Чеченська справа": Українців Карпюка та Клиха можуть виправдати - адвокат
  Теги:
  Loading...