mil.gov.ua

8 тис. демобілізованих бійців АТО повернулися на Дніпропетровщину

  Від початку проведення антитерористичної операції понад 20 тис. жителів Дніпропетровської області було призвано в армію, понад 8 тис. уже повернулися додому, з них посвідчення учасника бойових дій отримали 6,3 тис. осіб. Решта ще оформлюють документи та отримають статус найближчим часом.

  Про це повідомляють в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА.

  Голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко наголосив: "Захисники виконали свій обов'язок перед державою - держава виконає свій обов'язок перед ними. Ми звикли працювати за схемою: є потреба, знаходимо вирішення. Тому й створили на Дніпропетровщині центр допомоги учасникам АТО одразу після повернення перших хлопців додому. Вони багато зробили для своєї країни, тепер країна підтримує їх".

  Центр допомоги учасникам АТО працює більше 3 місяців. Допомогу в ньому вже отримали 1,5 тис. демобілізованих та їх родин. Обласний центр знаходиться в ОДА на проспекті Кірова, 1. Щоб хлопцям, які живуть у віддалених куточках області, не доводилося їхати в Дніпропетровськ, у всіх 22 районах Дніпропетровщини відкриті представництва. 

  Окрім того, на Дніпропетровщині для учасників АТО діють спеціальні програми. Ті, хто не має власного житла, можуть його отримати. 34 родини бійців АТО вже оселилися у нових квартирах, ще 53 родини зможуть це зробити до кінця року.

  В області також запустили програму оздоровлення воїнів. Бійці можуть поправити здоров'я в санаторіях України та Дніпропетровщини. Більше 600 захисників Дніпропетровщини вже відпочили, 1,5 тис. бійців отримали матеріальну допомогу на оздоровлення.

  Голова Дніпропетровської ОДА підкреслив: "Питання номер один сьогодні – це повернення бійців АТО до мирного життя. Вони знають, як захищати країну, однак не всі можуть знайти себе в цивільній справі. На Дніпропетровщині ми навчаємо захисників програмуванню і комп'ютерній грамоті, англійській мові, залучаємо їх до роботи в громадських організаціях. Багато атошників беруть активну участь у житті регіону, двоє найактивніших стали моїми радниками".

  Як повідомляв 5.ua, 25 вересня 2015 року на Дніпропетровщину повернулися демобілізовані воїни-танкісти.  

  Попередній матеріал
  Апеляційний суд Києва залишив ГРУшника Єрофєєва під вартою
  Наступний матеріал
  У Щасті правоохоронці виявили схованку з боєприпасами
  Теги:
  Loading...