Додаток Google Play Пресса Google Playmarket

"5 канал" стає доступним у мобільному додатку "Google Play Преса"

Команда "5 каналу" робить черговий крок назустріч своїм шанувальникам.

Сайт 5.ua і наш канал на відеохостингу YouTube з’явився у мобільному додатку "Google Play Преса". Це дозволить нашим читачам і глядачам отримувати найсвіжіші новини "5 каналу" у зручному форматі на своїх смартфонах і планшетах. До вашої уваги – відео з місць важливих подій, сюжети наших журналістів, текстові повідомлення, фотоматеріали та актуальні інтерв’ю. Додаток уже доступний на двох найпопулярніших платформах Android та iOS.

"5 канал" – авторитетний сучасний загальнонаціональний інформаційний телеканал, робота якого ґрунтується на засадах редакційної політики. Це перший телеканал в Україні, який розпочав роботу в режимі "новини-щогодини" та працює відповідно до світових стандартів. Цілодобове новинне мовлення каналу передбачає актуальність інформаційного потоку і динаміку оновлення новин.

Команда "5 каналу" працює для громадян України, які відчувають спроможність та результативність власного впливу на суспільно-політичні події в нашій країні.

Ми український телеканал, який бере за основу цінності, пов’язані з такими поняттями, як "українська держава", "український народ", "українська мова", "українська культура". Для нас Україна – понад усе!

5.ua
5.ua
Попередній матеріал
ГПУ досі не встановила підпалювачів Будинку профспілок
Наступний матеріал
Україна модернізує літаки ВПС Єгипту – контракт уже укладено
Теги:
Loading...