розташування батальйону 'Слобожанщина' 5.ua

"5 канал" побував у розташуванні батальйону "Слобожанщина", керівника якого звинувачують у підготовці замаху на Авакова

Скоїти замахи мала група, організатором якої був керівник батальйону "Слобожанщина". Серед потенційних жертв - командир роти спеціального призначення "Східний корпус" Олег Ширяєв, народний депутат Андрій Білецький та радник міністра внутрішніх справ Всеволод Кожем’яка.

Про це "5 каналу" повідомив комбат роти спецпризначення МВС "Східний корпус" Олег Ширяєв. "Андрій Янголенко, командир батальйону "Слобожанщина" готував замах на мене як командира "Східного корпусу", на бізнесмена і радника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Всеволода Кожемяко, безпосередньо на Арсена Авакова і на командира полку "Азов", народного депутата Андрія Білецького. Тобто, це була серія вбивств - з ким вона була узгоджена, я до кінця не знаю. Знаю про те, що він на сьогоднішній момент затриманий. Я чув про те, що він співпрацював зі спецслужбами РФ", - розповів він.

Знімальна група "5 каналу" намагалася потрапити в розташування батальйону "Слобожанщина" у Харкові, проте на територію пройти не вдалося. Поспілкувалися з місцевими активістами євромайдану. Вони не вірять у те, що комбат "Слобожанщини" Андрій Янголенко планував убивства. 

Нагадаємо, Служба безпеки України спільно з Головною військовою прокуратурою попередили вбивство міністра внутрішніх справ та низку інших замовних вбивств у Києві та Харкові.

Попередній матеріал
На Луганщині СБУ викрила схрон із кулеметами та вибухівкою
Наступний матеріал
Яценюк сподівається, що західні партнери нададуть Україні оборонне озброєння