300 тисяч випускників зареєструвалися на цьогорічне ЗНО

  В Україні стартує вступна кампанія.

  300 тисяч випускників зареєструвалися на цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання. Державне замовлення на бакалавра - 97 тисяч. Такі цифри наводять у Міністерстві освіти. Традиційно найпопулярніші юридичні та економічні факультети. Найменший конкурс - на фізику.

  Держава цьогоріч фінансуватиме більше військову і медичну освіту. Про все це керівництво Міносвіти сьогодні звітувало перед прем'єр-міністром. Арсеній Яценюк закликав негайно скасовувати держзамовлення у тих вишах, які не дають знань, а лише друкують дипломи. А також порадив міністерству поквапитися з реформами - особливо з новим Законом про освіту.

  "Широка інформаційна кампанія по вступній кампінї - раз. Друге - уже треба готуватися до 1-го вересня по середній школі. Третє - Закон про освіту і весь пакет законодавства, який необхідний для завершення реформування як системи вищої освіти так і в цілому освітньої системи країни. Четверте - це стратегія державного замовлення - визначіть її на п'ятирічку. Яка повинна бути прив'язана безпосередньо до ринку праці і потреб держави", - дав настанови Яценюк.

  Попередній матеріал
  "Севілья" офіційно повідомила про перехід Коноплянки
  Наступний матеріал
  Грецію визнали неплатоспроможною країною