vin.gov.ua

20 нагрудних знаків та подяк за торішню оборону Дебальцевого отримали родини загиблих військових у Вінниці

Такі відзнаки отримали і 300 військовослужбовців родом із Вінниччини, які брали участь у тих боях

20 нагрудних знаків та подяк за торішню оборону Дебальцевого отримали родини загиблих військових у Вінниці. Це нагороди від обласної державної адміністрації та обласної спілки учасників АТО. Крім того, такі відзнаки отримали і 300 військовослужбовців родом із Вінниччини, які брали участь у боях у зоні антитерористичної операції у лютому 2015 року. Також подяки вручили і 15 волонтерам. Пам'ять загиблих на сході країни вшанували хвилиною мовчання.   

Нагадаємо, 21 лютого у Вінниці вшанували пам'ять бійців, які загинули поблизу Дебальцевого торік. На жалобну акцію зібралися майже півтисячі людей. 

Нагадаємо, у Кіровограді презентували документальну стрічку про Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка. Його автори – журналіст Ігор Токар та товариш Героя Олексій Цокалов - чотири місяці збирали спогади людей, які знали Чміленка. Загинув Герой від кулі снайпера 20 лютого на вулиці Інститутській, коли біг з ношами рятувати пораненого майданівця Івана Рапового. Сам Раповий вижив і приїхав на показ фільму зі Львівщини. 

Попередній матеріал
Яценюк розповів про "схему", яку організували псевдопереселенці
Наступний матеріал
Представники "РПС" покинули приміщення "Козацького" – адміністрація готелю
Теги:
Loading...