do.gov.ua

19 вересня у Києві розпочнеться чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців

  З 19 по 21 вересня у Києві відбудеться Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців "Бодігард - 2015".

  Як повідомляє сайт Управління державної охорони України, у змаганнях візьмуть участь професійні тілоохоронці з Болгарії, Грузії, Румунії, Молдови, США, Македонії, Сербії та Швеції. Україну на міжнародному турнірі представлятимуть команди професіоналів із спеціальних служб та правоохоронних органів, які у повсякденному житті забезпечують безпеку вищих посадових осіб держави, політиків та інших відомих і поважних осіб.

  У програмі Чемпіонату - тактика і техніка пішого супроводу з виконанням прийомів фізичного захисту, демонстрація прийомів рукопашного бою, стрілецькі вправи, подолання смуги перешкод на автомобілі, пошук вибухових пристроїв у автомобілі, надання першої медичної допомоги і евакуація особи, що охороняється. Основна мета турніру бодігардів - підвищення професійного рівня підготовки, обмін досвідом, зміцнення взаєморозуміння і співробітництва.

  Урочиста церемонія відкриття Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців відбудеться 19 вересня о 15:00 на території Хрещатого парку поруч з Аркою "Дружби народів". У програмі - показові виступи із захисту охороняємої особи під час відвідання масових заходів, виступи майстрів бойових мистецтв, автомобільне шоу з демонстрацією синхронного та екстремального керування.

  Нагадаємо, у 2012 році представники Управління державної охорони України виграли всі призові місця на Чемпіонаті світу з багатоборства тілоохоронців. У змаганнях, які провели в Ялті, брала участь 21 команда з 11 країн.

  Попередній матеріал
  У Чечні викрадених українців Клиха і Карпюка судитимуть присяжні
  Наступний матеріал
  У Києві стартував "Гогольфест"
  Теги:
  Loading...