олеся твердохліб
5.ua

14-річна школярка передала бійцям АТО 10 тонн фруктів та овочів і майже тонну шоколаду

14-річна школярка з Києва Олеся Твердохліб за кілька місяців передала українським бійцям АТО 10 тонн фруктів та овочів та майже тонну шоколадних цукерок.

Гроші дівчина збирає, продаючи власні картини. Окрім гостинців, у такий спосіб Олеся зібрала кошти на ліки одному з вояків. Також одну зі своїх картин вона відправила до Надії Савченко в Москву.

Першу виставку-продаж дівчина зробила у дворі будинку. Того ж дня вона отримала за свої картини близько чотирьох тисяч гривень. Із цими грошима родина поїхала до військового шпиталю.

Нині юна художниця щотижня у госпіталі – відвозить разом із батьками гостинці для поранених та спілкується з солдатами. Усього за час проведення АТО родина Олесі передала шпиталю 10 тонн овочів та фруктів та тонну цукерок.

Батьки дівчини згадують, що малює вона ледь не від народження. Зараз художниця серйозно захоплюється живописом – опановує олію. Наразі дівчина працює над копією "Данаї" Рембрандта.

Однією з останніх робіт Олесі є портрет Надії Савченко.

Юна художниця є переможницею кількох міських олімпіад, художніх конкурсів, вчить англійську та польську. Хоче пов'язати своє життя з мистецтвом. Утім найбільша мрія дівчинки, щоби в Україні не було війни.

Євгенія Подобна, Іван Головач, "5 канал".

Попередній матеріал
Кравчук: для кардинальних змін в Україні потрібні дві умови
Наступний матеріал
Псакі: США не мають наміру вести війну з Росією в Україні

Перша леді привезла на Донбас гуманітарну допомогу для вимушених переселенців

Чехія відправила партію допомоги українському війську

"Іловайський котел": боєць Володимир Гамарнік потребує допомоги

Поранений боєць Ігор Назаревич потребує допомоги