patrioty.org.ua

13 листопада суд розгляне зміну запобіжного заходу екс-заступнику прокурора Київської області

  Зміну запобіжного заходу для колишнього заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця Печерський райсуд Києва розгляне менш як за два тижні, 13 листопада.

  На сьогоднішньому засіданні обвинуваченого не було. Адвокати запевняють, що у нього погіршився стан здоров'я. У Генеральній прокуратурі таким рішенням суду не задоволені, втім, кажуть, що формально мусять з ним погодитися.

  "Ми в судовому засіданні намагалися довести судді, що та причина, з якої Корнієць не з'явився на судове засідання, не є поважною, оскільки станом на сьогодні Корнієць має можливість залишити територію закладу охорони здоров'я і прибути для розгляду клопотання", - зазначив прокурор Генеральної прокуратури Віталій Опанасенко.

  "Перше було, ми знаємо, коли затримували по неправомірній вигоді. Потім, перша фаза, перша стадія фарсу, це коли його намагалися арештувати по нібито вимаганню, а це вже друга стадія фарсу", - говорить адвокат Олександра Корнійця Віктор Петруненко.

  Затримали заступника прокурора Київщини Олександра Корнійця та першого заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна на початку липня. Погоріли прокурори на хабарі у 3 млн 150 тис. грн. Під час обшуків у них також вилучили понад $500 тис. доларів та понад 50 діамантів.

  Наприкінці жовтня суд відпустив екс-прокурора під заставу 3 млн 45 тис. грн. 21 жовтня ГПУ висунула йому нові підозри. Слідчі зібрали докази його причетності до рекету, рейдерства та хабарництва.

  Попередній матеріал
  У Києві уповноваженого відділу боротьби з наркотиками ув'язнили на 9 років за їх збут
  Наступний матеріал
  Ситник: Антикорупційне бюро поки що не може вивчати справу "діамантових прокурорів"
  Теги:
  Loading...