У залах очікування "Борисполя" з'явилися світлини героїв АТО

Виставки фоторобіт проходитимуть у "Борисполі" у межах постійно діючої експозиції - "Галереї національної гордості", яку було відкрито в аеропорту минулого року

В аеропорту "Бориспіль" відкрили виставки "16" та "Проекція", що раніше були представлені у мистецькій галереї "Second Floor Art Center" в Адміністрації Президента України. Авторами робіт стали сучасні фотохудожники Роман Ніколаєв та Юрій Білак. Про це повідомляється на сайті аеропорту.

"Дуже важливо, аби гості України відчули, що це означає - захищати Україну, і з чим зіштовхуються наші захисники. Іноземці побачать, що це реальні люди з реальними емоціями і переживаннями", - зазначив заступник Глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленко на церемонії відкриття.

/
/
/

Як зауважила радник Глави АПУ, співзасновниця Українського кризового медіа-центру Наталка Попович, "через ці зали щогодини проходить три тисячі людей. Тепер перше, що вони бачитимуть - це очі наших Героїв".

Керівник аеропорту "Бориспіль" Євгеній Дихне зазначив: "Галерея національної гордості", у межах якої експонуються виставки "16" та "Проекція", покликані розказати всьому світові про сучасну історію України. Пишаємося нашими героями".

Як повідомляється, виставки проходитимуть у "Борисполі" у межах постійно діючої експозиції - "Галереї національної гордості", яку було відкрито в аеропорту у 2015 році.

Попередній матеріал
Порошенко подарував школярці президентський годинник
Наступний матеріал
У столичній клініці впровадили новий репродуктивний метод "дитина від трьох батьків"

У Києві відкрилася виставка "Депортація кримських татар: злочин вустами очевидців"

В аеропорту "Бориспіль" відкрилася виставка про участь українців у Другій світовій війні

У Києві відкрилася ретроспективна виставка "Марія Примаченко.Неосяжне"