З'явилося відео з камер спостереження спорткомплексу в Мукачевому, де почалася стрілянина

"5 каналу" вдалося отримати відео з камер спостереження спорткомплексу, у якому почалася стрілянина в Мукачевому.

На відео зафіксовано, як озброєні бійці "Правого сектора" перебувають на території бази. Кадри надав народний депутат Михайло Ланьо. За його словами, представники "Правого сектора" організували з ним зустріч, щоб домовитися про лікування бійців, які повертаються із зони бойових дій на Сході.

У момент, коли йшли переговори із одним із представників, на подвір'ї пролунав постріл - бійці влучили в голову перехожому, що виходив із спорткомплексу. Потому - поклали тіло в машину та поїхали, заявив Ланьо.

Версію щодо переділу контрабандного цигаркового бізнесу він відкидає. Натомість міський голова Мукачевого іншої думки, адже місто розташоване на кордоні з іншими державами. 

Тим часом заблоковані під Мукачевим бійці розповіли свою версію подій. За словами командира запасного батальйону ДУК, їх покликав на переговори місцевий кримінальний авторитет. Мовляв через те, що вони патрулювали кордон і заважали контрабанді. Невдовзі, коли бійці приїхали – на місці з'явилися невідомі й тоді зчинилася стрілянина.

Нагадаємо, у суботу вдень в Мукачевому виник конфлікт на території комплексу "Антарес". Між людьми в одностроях із нашивками "Правого сектора" та озброєними особами почалася стрілянина.

Бійці спецпідрозділу пояснили, що намагалися зупинити дії місцевих контрабандистів, яких, за їхніми даними, контролює один з нардепів. Згодом епіцентр протистояння перемістився до виїзду на трасу Київ - Чоп. Зчинилася стрілянина поблизу АЗС – із використанням гранатометів, кулеметів та автоматів. Три міліцейські автівки були знищені.

Попередній матеріал
Бійці "Правого сектора" заявили, що на переговори їх покликав місцевий кримінальний "авторитет"
Наступний матеріал
У Брюсселі розпочався черговий раунд переговорів щодо Греції