прес-служба Правого сектору

Ярош пропонує амністувати бійців "Правого сектору" в обмін на влиття ДУКу до армії

  Лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош заявив, що насильство - це останній аргумент, який можна використовувати.

  Як повідомляє BBC-Україна, Ярош анонсував позачерговий з'їзд "Правого сектору", який відбудеться у Києві наступного тижня. "Будемо вирішувати, як діяти далі. Також будемо проводити віче на Майдані, а час повідомимо", - заявив Ярош. Він зауважив, що намети на Майдані Незалежності активісти ставити не збираються. З'їзд він пов'язав з подіями на Закарпатті 11 липня.

  "Я не виправдовую, що хлопці відкрили вогонь. Насильство - це останній аргумент, який можна використовувати. "Правий сектор", як конструктивна сила не ініціюють кровопролиття", - додав пан Ярош. За його словами, "вони воювали із системою". Вчинок бійців на Закарпатті він пояснив корумпованістю місцевих чиновників та "свавіллям бандитів".

  За словами провідника ПС, влада може амністувати бійців "Правого сектора", які відкрили стрілянину в місті, в обмін на вступ Добровольчого українського корпусу до Збройних сил України: "Ми готові зробити крок назустріч державі, перейти до складу Збройних сил на тих умовах, які я озвучував, чому б не зробити амністію цим людям... Всі наші хлопці - воювали і готові далі воювати. Вони могли б кров'ю змити ту провину, яка на них лежить, а саме - що піддалися на провокацію (криміналітету - Ред.)", - цитує заяву Яроша "Лівий берег".

  Нагадаємо, голова слідчого управління СБУ Григорій Остафійчук напередодні повідомив, що на Закарпатті досі шукають шістьох бійців "Правого сектора". Прокуратурою порушено дві справи – "за формування озброєної групи" та "тероризм".

  Попередній матеріал
  Депутата-регіонала піймали на торгівлі нелегальним бурштином
  Наступний матеріал
  Міноборони поступово повертає відібрані за часів Януковича об’єкти