5 канал

Винні у стрілянині у Мукачевому повинні понести покарання шляхом відправлення на фронт - Луценко

Винні у стрілянині у Мукачевому повинні понести покарання шляхом відправлення на фронт, вважає голова фракції "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко.

Про це він заявив в ефірі "5 каналу". За його словами, під таке покарання мають потрапити ті, хто не стріляв у людей. Він також розкритикував дії місцевих правоохоронних органів, які знали про можливе загострення ситуації. Тому, на його думку, й серед місцевих силовиків потрібно провести чистку. А альтернативою наявним силовим структурам на Закарпатті мають стати частини нової Національної поліції.

"Ті, хто конкретно не стріляли і не вбивали людей, мають бути покарані шляхом відправлення на фронт. Я думаю, щоб це був правильний вихід з цієї ситуації. Всіх роззброїти і силовиків замінити. Всі хто бажає бути патріотом – на фронт у бойові лави. Всі решта будуть відповідати перед законом", – зазначив Луценко.

"Ті, хто використовували гранатомети, повинні відповісти, наприклад, через дисбат - дисциплінарний батальйон МВС. Ті, хто нанесли шкоду здоров'ю людей, мають сісти в тюрму, всі решта учасників цього дійства можуть бути покарані інакше", - додав він.

Крім того, голова фракції "Блоку Петра Порошенка" заявив, що майже в усіх областях України функціонують незаконні озброєні формування.

Повний текст інтерв'ю із Юрієм Луценком читайте сьогодні в рубриці ІНТЕРВ’Ю.

Попередній матеріал
Прем'єр Ізраїлю пообіцяв Порошенку, що українці безперешкодно подорожуватимуть країною
Наступний матеріал
У Єгипті щонайменше 15 людей потонули через зіткнення човна з баржею