5.ua

ТСК проситиме Генпрокуратуру про зустріч із затриманими бійцями "Правого сектора"

  Тимчасова слідча комісія ВР із розслідування подій на Закарпатті звернеться до ГПУ із проханням надати можливість зустрічі із затриманими бійцями "Правого сектору".

  За таке рішення сьогодні проголосувала більшість членів нещодавно створеної слідчої комісії Верховної Ради. Зокрема, таке питання висунув на голосування ТСК народний депутат від фракції "Радикальної партії" Ігор Мосійчук.

  "Пропозиція наступна: звернутися до Генерального прокурора України з пропозицією надати можливість членам Тимчасової слідчої комісії на зустріч із затриманими бійцями "Правого сектора" для з'ясування всіх обставин подій в Мукачевому 11 липня цього року", - зазначив він. 

  Як повідомляв 5.ua, 11 липня в Мукачевому виник конфлікт на території комплексу "Антарес". Між людьми в одностроях із нашивками "Правого сектора" та озброєними особами почалася стрілянина.

  Згодом епіцентр протистояння перемістився до виїзду на трасу Київ - Чоп. Зчинилася стрілянина поблизу АЗС – із використанням гранатометів, кулеметів та автоматів. Три міліцейські автівки були знищені.

  Попередній матеріал
  Порошенко звільнив суддю КС Шишкіна - указ
  Наступний матеріал
  Вчені знайшли давні фрагменти рукопису Корану