Ситуація у Мукачевому контрольована, загрози життю людей немає - керівник області

  У цьому запевнив чільник Закарпатської облдержадміністрації Василь Губаль. За його словами, Мукачеве сьогодні живе у звичайному режимі, підприємства та держустанови працюють, обмежень прав людей немає.

  Водночас посилені блокпости навколо міста, а також на в'їздах та виїздах із Закарпатської області. Губернатор також повідомив, що правоохоронцям відомі всі учасники інциденту, а в межах порушених справ тривають обшуки, вилучається вогнепальна зброя.

  За інформацією прес-служби СБУ у Закарпатській області, натепер і далі переховуються 10 нападників. Двох зловмисників, які напередодні склали зброю та погодилися на співпрацю із антитерористичним центром, шпиталізували. У них значна втрата крові. Після надання першої медичної допомоги їх перевезли до Ужгорода з міркувань безпеки, щоб не спричинити конфлікт із шістьома потерпілими внаслідок суботньої стрілянини, які досі перебувають у Мукачівській лікарні.

  "Були доставлені два бійці "Правого сектору" із вогнепальними пораненнями. Бійця "Правого сектору", який мав поранення кінцівки, відправили в обласну лікарню. Є інформація, що як одного, так і іншого бійця уночі прооперували", - зазначив головний лікар Центральної районної лікарні Юрій Головкач.

  Попередній матеріал
  Яценюк вимагає звільнити усіх працівників Закарпатської митниці та розслідувати корупцію у відомстві
  Наступний матеріал
  У Раді хочуть відкликати Шуфрича з Парламентської асамблеї ОБСЄ