Стрілянина в Мукачевому: загинув один цивільний

Із Києва на місце події вирушив спецпідрозділ Національної гвардії

Про це "5 каналу" повідомили в МВС.

Раніше у відомстві заявляли, що, застосувавши гранатомети, невідомі знищили два міліцейських авто, поранили чотирьох цивільних і трьох працівників міліції. Їм надається необхідна медична допомога. Один потерпілий і один правоохоронець у тяжкому стані.

Відомо, що перестрілки відбувалися одночасно на автозаправці на околиці міста та у приміщенні спорткомплексу. В області триває спецоперація із блокування, роззброєння і затримання нападників. Зараз угруповання оточили, їм запропонували здатися. Негайно затримати злочинців від силовиків вимагає Президент Петро Порошенко.

Як повідомив "5 каналу" речник МВС України Артем Шевченко, з Києва на місце події вирушив спецпідрозділ Національної гвардії. За його словами, у разі відмови - до озброєнних людей  застосують силу. 

"Один потерпілий і один правоохоронець перебувають у важкому стані. А щойно мені підтвердили, що одна цивільна особа загинула. Наразі угруповання заблоковано. Бандитам запропоновано здатися. У разі відмови до них буде застосовано силу. Зараз з Києва вирушає спецпідрозділ Національної гвардії для остаточного завершення цієї операції", – зазначив Шевченко.

Попередній матеріал
Визволені з полону бойовиків співробітники ДАІ Донецької області повернулися в Маріуполь
Наступний матеріал
Італійські прикордонники врятували понад тисячу мігрантів у Середземному морі