Стрілянина в Мукачевому: першими зброю застосували представники "Правого сектора" – Шевченко

  Водночас у "ПС" стверджують протилежне.

  Речник МВС Артем Шевченко сьогодні на своїй сторінці у Facebook повідомив, що першими зброю застосували представники "Правого сектору", котрі зафіксовані на оперативному відео. З його слів, міліціонери були змушені вступити у збройне протистояння, оскільки нападники загрожували безпеці громадян. На виклик, як наголосив Шевченко, приїхали оперативники з досвідом ведення бойових дій у зоні АТО.

  Водночас під час сьогоднішнього брифінгу в Києві  прес-секретар 13-го запасного батальйону ДУК "Правий сектор" Олексій Бик заявив, що першими вогонь відкривали працівники міліції.

  "Зброя вся, яка була, це наша трофейна зброя здобута нами в бою. Вона не вкрадена. Нам держава її не видавала, ми за неї не повинні нікому звітувати. Якщо вас цікавить питання чи можна людям озброїним у час війни носити зброю і ходити вулицями, то я скажу так. Закон України це дозволяє. Вогонь відкривали першими працівники міліції", - сказав він.

  Натомість у МВС стверджують протилежне, запевняючи, що першими зброю застосували представники "Правого сектору", котрі зафіксовані на оперативному відео.

  Попередній матеріал
  Заступник генпрокурора: Мельнику пред'явлена нова підозра – за іншою справою
  Наступний матеріал
  На початку наступного тижня в Україні збережеться прохолодна погода