Порошенко 5.ua

Порошенко: суть конфлікту в Мукачевому - це перерозподіл потоків контрабанди

  Президент України Петро Порошенко вимагає рішучих дій від правоохоронних органів у боротьбі з контрабандою.

  Про це він заявив під час засідання Воєнного кабінету Ради національної безпеки і оборони. На засіданні розглядали ситуацію в Мукачевому та в зоні АТО. Окремо глава держави зауважив, що зростання напруги на лінії фронту дивним чином збіглося зі спробою дестабілізувати ситуацію в глибокому тилу.

  Порошенко додав, що вимагатиме, аби жодна політична сила не мала права працювати з банальними кримінальними угрупованнями. А МВС, СБУ та інші правоохоронні органи мають виконати свій обов'язок та роззброїти всі незаконні збройні формування. За результатами розслідування на Закарпатті мають бути зроблені кадрові висновки.

  "Обидві сторони, які мали конфлікт у Мукачевому, є чорними. І сутність конфлікту - дуже проста. І це вже розслідували. І я вимагаю рішучих дій правоохоронних органів. Це перерозподіл потоків контрабанди, яка має фінансувати або кримінальні структури, або терористів. Не можна допустити не першого, не другого. І тому, жорстке розслідування. Всіх хто до цього причетний. Не допоможуть не депутатські мандати, ні зв'язки у владі", - завив глава держави.

  Попередній матеріал
  Працівники СБУ спіймали двох представників "Правого сектору", які переховувалися в лісі
  Наступний матеріал
  Впродовж доби бойовики 80 разів відкривали вогонь по українських позиціях – штаб АТО