Порошенко 5.ua

Порошенко: Контрабандисти Закарпаття кинули виклик усій Україні

  Президент України Петро Порошенко під час засідання Воєнного кабінету Ради національної безпеки і оборони заявив, що суть конфлікту в Мукачевому - це перерозподіл потоків контрабанди.

  Про це заявив Президент України під час засідання Воєнного кабінету Ради національної безпеки і оборони. На ньому розглядали ситуацію в Мукачевому та в зоні АТО. Петро Порошенко сказав, що вимагає рішучих дій від правоохоронних органів у боротьбі з контрабандою. МВС, СБУ та інші органи мають виконати свій обов'язок та роззброїти всі незаконні збройні формування. Глава держави дав доручення зробити кадрові висновки в регіоні за результатами розслідування.

  "Обидві сторони, які мали конфлікт в Мукачевому, є чорними. І сутність конфлікту дуже проста. І це вже розслідували. І я вимагаю рішучих дій правоохоронних органів. Це перерозподіл потоків контрабанди, яка має фінансувати або кримінальні структури, або терористів. Не можна допустити ні першого, ні другого", - підкреслив Порошенко.

  "Має бути жорстке розслідування щодо всіх, хто до цього причетний. Обшуки, затримання і пряма кримінальна відповідальність. Не допоможуть ні депутатські мандати, ні зв'язки у владі", - наголосив Порошенко.

  "Контрабанда не є суто закарпатською проблемою. Тільки ми почали затискати гайки, одразу вся ця нечисть повистрибувала. Контрабандисти Закарпаття кинули виклик усій Україні. Я хочу заявити - ми цей виклик приймаємо", - заявив Петро Порошенко.

  Окремо глава держави зауважив, що зростання напруги на лінії фронту дивним чином збіглося зі спробою дестабілізувати ситуацію в глибокому тилу.

  Попередній матеріал
  Генштаб: плануються заходи щодо посилення оборони Маріуполя
  Наступний матеріал
  У Ємені коаліція продовжує завдавати авіаударів попри оголошене 6-денне перемир’я