Переговори з представниками "Правого сектору" про складання зброї затягуються - Антон Геращенко

  Переговори про складання зброї з представниками "Правого сектору", які брали участь у суботній перестрілці в Мукачевому, затягуються.

  Про це заявив журналістам в Одесі радник глави МВС, народний депутат Антон Геращенко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Переговори почалися того ж дня, коли стався конфлікт. На мене виходив керівник "Правого сектору", я спілкувався з Дмитром Ярошем якраз на тему того, щоб це питання було завершено мирно шляхом здачі зброї", сказав він.

  За словами радника міністра, керівництво "Правого сектору" не може визначитися, як їм бути в цій ситуації. Водночас Геращенко додав, що єдиний законний і правильний шлях - це здача зброї та слідчі дії.

  Два представники "Правого сектору", які напередодні в Мукачевому склали зброю та вирішили співпрацювати з антитерористичним центром наразі перебувають в ужгородському шпиталі. Напередодні бійцям надали медичну допомогу. У одного із них зафіксували вогнепальне поранення ноги, у другого рану передпліччя.

  Ситуацію в Мукачевому обговорюватиме сьогодні Петро Порошенко під час засідання Військового кабінету Ради національної безпеки і оборони. Про це повідомив речник глави держави Святослав Цеголко.

  Нагадаємо, місія ОБСЄ зафіксувала в районі Мукачевого підвищені заходи безпеки і військову техніку. У звіті йдеться, що саме місце події заблоковано правоохоронними органами. За 120 км від Мукачевого спостерігачі ОБСЄ помітили конвой Збройних сил України, який прямував у місто.

  Попередній матеріал
  Набір до поліції Харкова, Одеси, Львова подовжено - Згуладзе
  Наступний матеріал
  Озброєні люди захопили магазин і близько 10 заручників біля Парижа