galagov.tv

На Закарпатті від служби відсторонили одразу 260 прикордонників

  Даний крок здійснено "з метою ліквідації корумпованих зв'язків" серед керівництва та середньої ланки прикордонних структур на Закарпатті.

  У рамках протидії корупції і контрабанді в Закарпатській області Державна прикордонна служба усунула від служби 260 військовослужбовців за контрактом. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-секретаря ДПСУ Олега Слободяна.

  Речник відомства заявив, що з метою ліквідації корумпованих зв'язків серед керівного складу регіонального управління та середньої ланки прикордонних підрозділів у Закарпатській області було прийнято низку кардинальних кадрових рішень. Зокрема, для протидії контрабанді у Закарпатті призначено нового начальника Західного регіонального управління, замінено першого заступника та заступника начальників регіонального управління з оперативно-розшукової роботи, знято начальників Мукачівського та Чопського прикордонних загонів та дев'ятьох їхніх заступників.

  Окрім того, Слободян повідомив, що з посад усунуто 14 начальників відділів прикордонної служби та 260 військовослужбовців за контрактом. Помічник голови Державної прикордонної служби також інформував, що за матеріалами управління внутрішньої безпеки ініційовано 91 службове розслідування. До єдиного реєстру досудових розслідувань внесено повідомлення щодо 11 кримінальних порушень, вчинених 15 прикордонниками.

  "Державна прикордонна служба наголошує, що курс на припинення злочинної діяльності на державному кордоні та подоланні корупції невідворотній, і в подальшому заходи з протидії зловживанням серед персоналу лише посилюватимуться", – запевнив речник ДПСУ.

  Також, за словами Олега Слободяна, українські прикордонники, розпочали спільні дії з угорськими колегами і уже виявили факти затримання суміжною стороною майже 400 ящиків цигарок.

  Як повідомляв 5.ua, 15 липня за підозрою у вчиненні злочину був взятий під варту колишній начальник Чернівецького прикордонного загону.

  Попередній матеріал
  Слідчі проаналізували 1,5 млн телефонних з'єднань у ході розслідування знищення малайзійського "Боїнга" - СБУ
  Наступний матеріал
  Порошенко: Звинувачувати Європу і США в тому, що вони нічого не робили – безвідповідально