5.ua

На Закарпатті шукають ще шістьох учасників подій в Мукачевому на площі 40 кв. км лісу - СБУ

  На Закарпатті шукають ще шістьох бійців ПС.

  Про це в ході брифінгу заявив голова слідчого управління СБУ Григорій Остафійчук.

  "Подіям в Мукачевому передувала низка обставин, які призвели до конфлікту, який вибухнув 11 липня. Слідчі дії проводяться слідчим управлінням та ГПУ. Також там працюють представники МВС. Всі силовики працюють в одній групі. Прокуратурою порушено дві справи – "за формування озброєної групи" та "тероризм". Зараз порушено ще справу за зберігання зброї", - сказав Остафійчук.

  За його словами, обшуки проводилися в усіх фігурантів справи.

  "Обшуки проводяться не тільки серед осіб однієї сторони конфлікту. Найближчим часом ГПУ повідомить про результати розслідування. 13 числа двох осіб було затримано і доставлено до обласного СБУ. Ми виїжджали з генералом Маліковим також на пошукові роботи. Можливо, інформаційні обставини змісили двох людей вийти з нами на зв'язок і здатися. Ще шість осіб перебувають на території Мукачівського району, в лісі площею 40 кв. км", - твердить представник СБУ.

  Пізніше в ході перестрілки зі співробітниками МВС кілька прибічників "Правого сектору" загинули, ще кілька - були оточені. Пізніше керівництвом країни було прийнято низку кадрових рішень щодо Закарпатської митниці.

  Сьогодні, 15 липня, Президент України Петро Порошенко представив Геннадія Москаля як нового керівника Закарпатської ОДА. 

  Попередній матеріал
  Путін зателефонував прем'єру Нідерландів – звинуватив у "вкиданні" і "політизованому розслідуванні"
  Наступний матеріал
  Шокін звільнив "діамантових" прокурорів