Керівник ПС негативно сприйняв події в Мукачевому – голова Закарпатської ОДА

  Зараз Дмитро Ярош веде переговори зі своїми бійцями.

  Про заявив голова Закарпатської ОДА Василь Губаль сьогодні на брифінгу, пише Мукачево.net.

  "Ярош негативно поставився до дій ПС на Закарпатті, таких вказівок він їм не давав. Про це він сказав особисто мені під час зустрічі. Він мене запевнив, що виступає категорично проти зброї. Зараз він веде переговори зі своїми підлеглими, але досі порозуміння між ними не досягнуто", - заявив Губаль.

  Також, як повідомив голова ОДА,  зараз він не має інформації про місце перебування представників ПС. "Чи вони в лісі в Лавках, чи вони втекли. Ми не можемо точно сказати",- зауважив Губаль.

  Нагадаємо, конфлікт на території спортивного комплексу "Антарес" в Мукачевому спалахнув у суботу вдень. Оперативне відео його початку, що відзняли правоохоронці, оприлюднив народний депутат Мустафа Найєм. На ньому видно, як до "Антаресу" під'їхали люди в камуфляжі зі зброєю. Згодом до них намагається підійти співробітник міліції, і в цей час починається стрілянина.

  На другій частині відео зафільмовано, як зловмисники на своїх авто, одне з яких з кулеметом, рухаються убік автозаправки. Там знову зчиняється стрілянина, як наслідок три міліцейські автомобілі знищені. У "Правому секторі" заявили, що вони намагалися зупинити дії місцевих контрабандистів, яких, за їхніми даними, контролює нардеп Михайло Ланьо.

  Попередній матеріал
  Прокуратура оскаржить вирок суду щодо чільника Запорізької облради
  Наступний матеріал
  Турчинов: На окупованій території Донбасу – 20 тактичних груп російської армії