Мукачеве (після стрілянини) 5.ua

Грицак про події в Мукачевому: Критику правоохоронного блоку я вважаю обґрунтованою

  Критикувати правоохоронців за події в Мукачевому треба, бо там є і їхня провина.

  Про це заявив голова СБУ Василь Грицак під час наради за участі Президента України в Ужгороді.

  "На жаль, критику правоохоронного блоку я вважаю обґрунтованою. Не могло так бути, що правоохоронці не знали і не бачили, як вони казали, як катаються джипи, на них – озброєні люди, блокують дороги, чинять те, що вони чинять. Події 11 липня виявили ряд давно назрілих проблем, про які хтось не хотів говорити, а хтось боявся. Рано чи пізно, але в якомусь регіоні України це мало б статися", - заявив голова СБУ.

  За його словами, ніяких приватних армій на території України більше не буде.

  "З одного боку, ця проблема пов'язана з корупцією, починаючи з найвищих щаблів і завершуючи рядовими чиновниками, які штампують довідки. Інша сторона – це озброєні люди на вулицях, які не входять до жодного з державних воєнізованих формувань. Ми довго це терпіли і тепер платимо за це високу ціну", - каже Грицак.

  Як повідомляв 5.ua, 11 липня у Закарпатті виник конфлікт - в місті Мукачевому почалася стрілянина за участю "Правого сектору", міліції та місцевих "охоронців" одного з нардепів.

  Пізніше в ході перестрілки зі співробітниками МВС кілька прибічників "Правого сектору" загинули, ще кілька - були оточені. Пізніше керівництвом країни було прийнято низку кадрових рішень щодо Закарпатської митниці.

  Попередній матеріал
  На Буковині поховали бійця АТО, який загинув під Маріуполем
  Наступний матеріал
  Печерський райсуд заарештував двох бійців "Правого сектору" до 11 вересня