Двоє бійців "Правого сектору", які брали участь у протистоянні в Мукачевому, добровільно здалися

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Антон Геращенко.

  Радник керівника МВС зазначив, що ці двоє бійців співпрацюють із представниками антитерористичного центру та допомагають у переговорах з іншими 12-ма, які поки не погоджуються скласти зброю. Як повідомляє місцеве видання Mukachevo.net, за їхніми даними, ці двоє бійців тяжко поранені. У зоні конфлікту перебуває й Дмитро Ярош, який виступає одним із переговірників.

  Нагадаємо, конфлікт на території спортивного комплексу "Антарес" в Мукачевому спалахнув у суботу вдень. Оперативне відео його початку, що відзняли правоохоронці, оприлюднив народний депутат Мустафа Найєм. На ньому видно, як до "Антаресу" під'їхали люди в камуфляжі зі зброєю. Згодом до них намагається підійти співробітник міліції, і в цей час починається стрілянина.

  На другій частині відео зафільмовано, як зловмисники на своїх авто, одне з яких з кулеметом, рухаються убік автозаправки. Там знову зчиняється стрілянина, як наслідок три міліцейські автомобілі знищені. У "Правому секторі" заявили, що вони намагалися зупинити дії місцевих контрабандистів, яких, за їхніми даними, контролює нардеп Михайло Ланьо.

  Втім, нардеп такі закиди заперечує, й каже, що з представниками "Правого сектору" зустрічався щодо лікування бійців, які повертаються із зони бойових дій на Сході. І в момент переговорів, на подвір'ї пролунав постріл, люди в камуфляжі поцілили в перехожого, який саме виходив зі спорткомплексу. Що й стало початком заворушень.

  Попередній матеріал
  Події у Мукачевому – головна тема засідання військового кабінету вітчизняного Радбезу
  Наступний матеріал
  У Мукачівській лікарні залишається п’ятеро постраждалих внаслідок перестрілок