ВРУ 5.ua

Депутати мають намір створити ТСК з розслідування подій у Мукачевому

  Оперативним, об’єктивним та неупередженим має бути розслідування подій у Мукачевому, наголосив голова Верховоної Ради Володимир Гройсман.

  Про це він заявив, відкриваючи засідання погоджувальної ради. За словами спікера парламенту, держава має продемонструвати свою здатність покарати винних. Голова Фракції "Батьківщина" пропонує створити тимчасову слідчу комісію в парламенті і вимагати до п'ятниці результатів розслідування. Цю пропозицію підтримують у блоці Петра Порошенка. Зі свого боку у фракції "Самопоміч" вимагають звільнити керівників силових структур на найвищому рівні.

  "Треба розібратися негайно й об'єктивно, що відбулося, хто винний, привести його до відповідальності, для того, щоб суспільство побачило, що держава здатна об'єктивно розглянути, що відбулося, незалежно від того, чи людина працює у владі, чи є народним депутатом", - заявив Гройсман.

  "Ми вимагаємо зміни генерального прокурора, голови МВС, голову СБУ, тому що це є центральна вертикаль влади, яка має контролювати бандитів, сепаратистів, контрабандистів у всіх регіонах країни", - окреслив позицію "Самопомічі" голова фракції Олег Березюк.

  "Блок Петра Порошенка підтримує свторення ТСК з вивчення причин ситуації на Закарпатті. Треба зрештою покінчити із 90 роками, які все ще в вигляді збережених кланів проводять криваві розборки на Закарпатті", - заявив Ігор Луценко.

  Попередній матеріал
  Названо найкрасивіший острів у світі
  Наступний матеріал
  Слідчий комітет РФ погрожує Надії Савченко 25-ма роками ув'язнення