Балога 5.ua

Балога відмовився співпрацювати з парламентською комісією з розслідування подій у Мукачевому

Позафракційний депутат Віктор Балога відмовляється співпрацювати з парламентською тимчасовою слідчою комісією, що розслідує події у Мукачевому.

Як повідомляє "5 канал", на прес конференції він мотивував свою позицію тим, що у ТСК працює чимало колег, які інтерпретують події "тенденційно і суб'єктивно". Напередодні члени цієї комісії проголосували за звернення до голови Верховної Ради, щоб він попросив Віктора Балогу з'явитися на засідання комісії. Раніше саме на адресу зокрема і Віктора Балоги лунали закиди щодо організації цих подій, фінансування бійців і причетності до контрабанди.

Сам Балога свій інтерес спростовує. У режисурі він звинувачує владу, зокрема й міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. При цьому він підтвердив, що фінансував "Правий сектор" під час подій Євромайдану. І розкритикував спецоперацію із пошуків представників руху у лісах Закарпаття, яку він назвав "неефективною".

"Бо якщо зайти в ліс сьогодні, ти в лісі тисячі представників "Правого сектору": одні ягоду збирають, малину, гриби. І ви уявляєте, всі одягаються переважно у камуфляж - бо це модно. Як вони будуть їх відрізняти? Сортувати? По-друге, їх, мабуть, треба шукати в іншому місці", - сказав Балога.

Нагадаємо, 22 липня радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко назвав термін, відповідно до якого створена Верховною Радою ТСК опублікує звіт стосовно подій у Мукачевому. За його словами, це відбудеться протягом двох тижнів.

Попередній матеріал
У США влаштували перші міжнародні перегони безпілотників
Наступний матеріал
Кримськотатарських журналістів на окупованому півострові не пропускають нікуди – Муждабаєв