5.ua

Аваков назвав нового керівника УМВС Закарпатської області

  Закарпатське управління міліції очолить полковник Сергій Князев.

  Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в ході наради Президента України у Ужгороді.

  "Герої ми не ряжені, бо ряжені, які ховаються за спинами героїв – це найбільший наразі виклик для нас. Наразі це – найважливіше місце в Україні це внутрішній фронт. Саме тому тут Москаль, і Президента в його рішеннях ми повністю підтримуємо", - заявив Аваков.

  За словами міністра, саме цим він керувався, призначаючи нового керівника правоохоронців регіону.

  "Я прийняв рішення про призначення нового керівника УМВС Закарпатської області. Це полковник Князев Сергій Миколайович. Це людина з бойовим досвідом, він очолює кримінальну міліцію Донецької області, все життя пропрацював на Київщині в кримінальному розшуку. Я думаю, вони з Москалем складуть добру команду", - сказав міністр.

  Як повідомляв 5.ua, 11 липня у Закарпатті виник конфлікт - в місті Мукачевому почалася стрілянина за участю "Правого сектору", міліції та місцевих "охоронців" одного з нардепів.

  Пізніше в ході перестрілки зі співробітниками МВС кілька прибічників "Правого сектору" загинули, ще кілька - були оточені. Пізніше керівництвом країни було прийнято низку кадрових рішень щодо Закарпатської митниці.

  Сьогодні, 15 липня, Президент України Петро Порошенко представив Геннадія Москаля як нового керівника Закарпатської ОДА. 

  Попередній матеріал
  Печерський райсуд заарештував двох бійців "Правого сектору" до 11 вересня
  Наступний матеріал
  Прокурор: двоє підсудних екс-беркутівців завдали державі понад 700 тис. грн збитків