5 канал

Новіков назвав ймовірну дату оголошення вироку Савченко

На думку захисту української льотчиці, суд оголосить своє рішення не пізніше 20 березня

Завтра, 3 березня, російський суд назве дату винесення вироку викраденій льотчиці Надії Савченко. Про це адвокат українки Ілля Новіков повідомив в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе". Разом з тим, він припустив, що саме рішення суду оголосять не пізніше 20 березня. 

"Власне дату (винесення вироку – 5.ua) ми почуємо завтра… Я чекаю, що це буде не пізніше ніж 20 березня. І це збігається із проханням Наді Савченко, тому що вона просила, щоб не більше ніж два тижні. Тому десь не раніше 15-го і не пізніше 20-го ми вже почуємо вирок", - розповів Новіков.

Як повідомляв 5.ua, прокуратура Російської Федерації попросила суд засудити Надію Савченко до 23 років у колонії загального режиму. Прокурор заявив, що доказів сторони обвинувачення було достатньо для визнання льотчиці винною.

Надія Савченко, у свою чергу, сьогодні в суді заявила, що у разі якщо рішення суду чекати доведеться більше двох тижнів, то вона почне голодувати, і оголошувати вирок їй будуть "уже посмертно"

Попередній матеріал
Посол Польщі: ЄС скасує візи для України не пізніше початку 2017 року
Наступний матеріал
Volvo показала прототип робота, який забирає сміття з баків
Loading...

Адвокат оприлюднив запис виступу Савченко на дебатах у суді

Експертиза підтвердила, що Савченко викрав екс-ватажок бойовиків Болотов - адвокат

У марші пам'яті Нємцова Москвою пройшла колона на підтримку Савченко

Конституційний суд РФ заборонив перегляд справи Савченко за участі присяжних

Фейгін: Рішення щодо обміну Савченко на російських ГРУшників політично існує, питання залишається у його технічній реалізації

5 канал - трансляція наживо