Савченко 5.ua

МЗС протестує у зв'язку з направленням справи Савченко до суду у Ростовській області

  МЗС України висловило категоричний протест у зв'язку з рішенням Генеральної прокуратури Росії направити справу Надії Савченко у Донецький міський суд Ростовської області.

  Про це йдеться в офіційній заяві на сайті вітчизняного зовнішньополітичного відомства. Зокрема в тексті зазначається, що таким рішенням Росія вкотре демонструє свою віддаленість від загальновизнаних принципів демократії, законності, верховенства права та відкритості.

  Офіційна Москва прагне приховати політичну розправу над народним депутатом України, членом делегації України в Парламентській Асамблеї Ради Європи від уваги міжнародної громадськості та правозахисних організацій.

  МЗС України вимагає від російської сторони негайно звільнити Надію Савченко та забезпечити повне виконання своїх зобов'язань за міжнародним правом та Мінськими домовленостями.

  Як повідомляв 5.ua, Савченко звинувачують не просто у причетності до начебто вбивства російських журналістів, а безпосередньо у самому вбивстві. Крім того, їй закидають замах на вбивство цивільних. Льотчицю та народного депутата Надію Савченко уже рік незаконно утримують у Росії.

  Попередній матеріал
  Рада продовжила угоду з Нідерландами про розслідування катастрофи малайзійського "Боїнга"
  Наступний матеріал
  Нуланд прибула до України - посольство США