sportanalytic.com

Жіноча збірна України не потрапляє в трійку першого етапу Євробаскету

Українки програють другий матч поспіль на цьогорічному чемпіонату Європи з баскетболу.

У Тімішоара (Румунія) завершився матч 2 туру групового етапу чемпіонату Європи з баскетболу, в якому збірна України зустрічалася з командою Чехії і програла з рахунком 79:80. Про це повідомляє УНІАН.

Як зазначається на офіційному сайті змагань, доля матчу була вирішена в кінцівці гри. Цей матч відігравав важливу роль у боротьбі за місце в трійці найсильніших за підсумками першого етапу.

Українки начисто програли першу чверть (17:31), але з другої 10-хвилинки почали кембек. Наші спортсменки послідовно виграли три чверті з невеликим розривом, але цього майже вистачило для того, щоб зрівняти рахунок в матчі - 21:17, 17:14, 24:18.

У результаті, команді не вистачило лише 1 очка для того, щоб здобути хоча б нічию. У повідомленні також ідеться, що кращим гравцем матчу у складі збірної України традиційно стала капітан Аліна Ягупова, на рахунку якої 32 очки.

Отже, після двох турів у збірної України різниця перемог і поразок 0/2. Чемпіонат Європи з баскетболу серед жіночих команд проходить в Угорщині і Румунії з 11 по 28 червня.