Інна Черняк
5.ua

Здобуте дзюдоїсткою "золото" підняло Україну на дві позиції у рейтингу Європейських ігор

Іще одне золото для української збірної на перших Європейських іграх у Баку здобула дзюдоїстка Інна Черняк.

У фіналі вагової категорії до 57 кілограмів спортсменок із вадами зору наша співвітчизниця впевнено перемогла азербайджанку Сабіну Абдулаєву. Черняк виграла так званим іпоном на 42 секунді двобою, бездоганно виконавши прийом. Бронзову нагороду у цій же категорії здобула ще одна українка Наталія Ніколайчук. Її поєдинок із турчанкою тривав 77 секунд.

Сьогоднішнє золото підняло Україну на 9 місце у медальному заліку Європейських ігор. Атлети вибороли 41 медаль, із них 7 золотих. Днем раніше Україна посідала 11 місце

Український гімнаст, чемпіон Європейських ігор Олег Верняєв вважає, що збірна України показала не найкращий свій результат, оскільки спортсмени бережуть сили до Чемпіонату світу. "Форма вже буде інша у всіх спортсменів і медалі будуть інші", - зазначив гімнаст.

"Бацилу" федералізації нам намагаються посіяти через російський кордон – Медведєв
    Міноборони повністю перейшло на електронні закупівлі (документ)