Фото dsmsu.gov.ua

Юніорська боксерська збірна України стала кращою командою Європи

Відповідно до плану заходів Європейської боксерської конфедерації (EUBC) у місті Львові упродовж 15 - 24 травня 2015 року відбулися поєдинки чемпіонату Європи з боксу серед юніорів.

У повідомленні прес-служби Міністерства молоді та спорту України зазначається, що на рингах навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у Львові змагалося 213 юних боксерів з 27 країн Європи. У 13 вагових категоріях проведено 200 двобоїв, які й визначили кращих боксерів-юніорів континенту.

Зазначається, що тріумфальним виявився фінальний день змагань для збірної України, адже за попередніми поєдинками семеро українських боксерів увійшли до фіналу чемпіонату. У фіналі молоді українські боксери зуміли вибороти у важких та яскравих двобоях 4 золоті та 3 срібні нагороди. Саме цей успіх забезпечив збірній команді України перше місце у загальнокомандному медальному заліку.

Друге місце в командному заліку здобули боксери Азербайджану, в активі яких 6 медалей (2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові). Третє місце посіла команда Туреччини - 4 медалі (1 золота, 1 срібна, 2 бронзові).

Титул чемпіона Європи 2015 року з боксу серед юніорів у складі української дружини вибороли:

48 кг Артем Дем’яненко - КМС, Донецька обл.

50 кг Андрій Матяш - КМС, Херсонська обл.

70 кг Іван Папакін - КМС, Київська обл.

80 кг Аркадій Карцан - КМС, Хмельницька обл.

Срібні нагороди чемпіонату Європи з боксу серед юніорів 2015 року з української дружини вибороли: