Facebook / Basketball Federation of Ukraine

Євробаскет-2015: чоловіча молодіжна збірна України стартувала з упевненої перемоги

Українці перемогли поляків з рахунком 79:55 в першому матчі чемпіонату Європи.

Про це повідомляється на сайті Федерації баскетболу України.

Україна: Антипов (21 + 12 підбирань), Кобець (11), Приймак (11 + 9 підбирань), Балабан (10 + 6 підбирань)

Матч розпочався з того, що поляки проґавили на 3-очковій дузі Сергія Приймака, і набрав перші для України очки на цьому чемпіонаті Європи. Головний тренер збірної Польщі змушений був брати тайм-аут через 3 хв ігрового часу після 4-х поспіль очок від Антона Дзюби, за рахунку 9:2.

Першу чверть українці завершили з перевагою 23:12. На початку другої 10-хвилинки поляки скоротили відставання до 8 очок, однак дальні влучання Балабана і Кобця змусили тренера наших суперників брати другий тайм-аут. Зрештою, наші хлопці виграли і другу чверть із рахунком 46:32.

У третій 10-хвилинці наші гравці поступилися 5-ма очками. Однак зібралися і в четверту чверть завершили з рахунком– 22:7. І відсвяткували перемогу – 79:55.

Окрім України і Польщі, у групі C змагаються Чехія, Росія й Іспанія. Наступний матч українці проведуть з командою Чехії 8 липня о 19:45.