Facebook /Федерація футболу України

Євро-2016: Україна здобула перемогу у матчі з Білоруссю

Після сьомого матчу у відборі на Євро-2016 збірна України має 15 очок і продовжує претендувати на 1-2 місце в підсумковій турнірній таблиці групи та пряму путівку на чемпіонат.

Сьогодні, 5 вересня, національна збірна України з футболу із переможним рахунком 3:1 завершила поєдинок відбіркового етапу чемпіонату Європи проти команди Білорусі.

Як повідомляє УНІАН, підопічні Михайла Фоменка забили три м'ячі ще в першому таймі.

Так уже на 7-й хвилині стартовий натиск увінчався голом. Після невдалого розіграшу кутового білорусами, гості не встигли повернутися в оборону. Водночас, Кравець підхопив м'яч пройшов до воріт і пробив точно в нижній кут воріт.

На 29-й хвилині українці подвоїли свою перевагу. Шевчук прострілив вздовж лінії воріт, воротар гостей Горбунов дотягнувся до м'яча і намагався відбити, але потрапив в Ярмоленка. Андрієві ж залишалося лише влучити у порожні ворота - 2:0. А на 40-й хвилині гравець збірної Білорусі Сіваков завалив Кравця в своїй штрафній площі і господарі поля отримали право на пенальті. 11-метровий чітко реалізував Коноплянка - 3:0.

Після перерви українці прогнозовано зменшили темп і суперник одного разу скористався цим. Гол престижу з пенальті забив Корніленко - 3:1.

У результаті збірна України має 15 очок і продовжує претендувати на 1-2 місце в підсумковій турнірній таблиці групи та пряму путівку на чемпіонат Європи у Франції.

Зазначається, що наступний матч українці проведуть 8 вересня проти національної збірної Словаччини в гостях у Жиліні.

Нагадаємо, перед сьогоднішнім матчем українські та білоруські вболівальники здали кров для поранених на Донбасі бійців, а також пройшлися спільним маршем вулицями Львова.