sport.ua

Євро-2016: Україна поступилась Іспанії

Футбольна збірна України, попри активну підтримку вболівальників, не зуміла обіграти чинних чемпіонів Європи.

Підопічні Михайла Фоменка упустили шанс потрапити до фінальної частини Чемпіонату Європи напряму. Після фінального свистка рахунок на табло – 0:1 не на нашу користь.

На 22-й хвилині команда Дель Боске забила свій переможний гол, а вже за 3 хвилини могла збільшувати перевагу: арбітр призначив пенальті, але українські ворота врятував Андрій Пятов.

В паралельному матчі відбору Словаччина обіграла Люксембург 2:3.

Нагадаємо, у попередній грі, 9 жовтня, збірна України на виїзді обіграла Македонію 2:0.

Попри поразку від іспанців, Україна не втратила шансу потрапити на Євро-2016. Команда Фоменка спробує здобути путівку на континентальну першість через плей-оф, в якому зустрінеться з однією із команд, що також посіла третє місце у своїй групі.