championat.com

Всесвітнє антидопінгове агентство рекомендувало заборонити російським атлетам брати участь в Олімпіаді

  У понеділок Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) оприлюднило результати свого розслідування у Росії.

  В агентстві були вражені рівнем використання допінгу серед російських атлетів, передає Associated Press. У зв’язку з цим комісія WADA рекомендувала Міжнародному олімпійському комітету заборонити всім російським атлетам брати участь у змаганнях Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, зокрема, і в літній Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро наступного року. Більше того, п’ятьом російським атлетам рекомендовано заборонити у них участь назавжди.

  Голова незалежної комісії WADA Дік Паунд звинуватив у причетності до приховування випадків вживання допінгу Федеральну службу безпеки Росії та особисто міністра Віталія Мутка. У доповіді сказано, що московська антидопінгова лабораторія під керівництвом Григорія Родченкова знищила 1417 допінг-проб перед приїздом інспекції WADA.

  Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) вже відреугавала на це і повідомила, що буде вирішуватися питання про запровадження санкцій проти Росії.

  Серед п’яти спортсменів, яких рекомендують відсторонити від легкої атлетики назавжди – золота медалістка 2012 року Марія Савінова-Фарносова.

  Попередній матеріал
  Греція не отримала чергову позику від ЄС
  Наступний матеріал
  Обама завів особисту сторінку у Facebook