xsport.ua

Відсторонений за корупцію президент ФІФА: Путін – мій гарний друг і він дуже хотів, щоб чемпіонат світу пройшов у Росії

  Відсторонений президент ФІФАЙозеф Блаттер зізнався у дружбі з Путіним та пояснив, яким чином Росія здобула право приймати чемпіонат світу.

  Тим часом, футбольний світ готується до виборів нового голови Міжнародної федерації футболу. Вони відбудуться 26 лютого. 

  Адміністрація ФІФА вже назвала імена кандидатів на головну посаду. З восьми поданих кандидатур, балотуватися офіційно дозволили шістьом. В одного заявника були порушені правила висування, а стосовно найочікуванішого претендента у крісло ФІФА – керманича УЄФА Мішеля Платіні, то поки у нього не сплив термін відсторонення, про балотування не може і йтися. Чільника європейської федерації на 90 днів відсторонили від футбольної діяльності через підозрілу виплату йому 2 мільйонів швейцарських франків від Блаттера, нібито за поради. Але радником Платіні припинив працювати у 2002-му році, а останній транш отримав лише у 2011-му.

  "Увесь теперішній скандал довкола ФІФА насправді затіяв Платіні. Він завжди хотів посісти моє місце, однак йому забракло сміливості змагатися зі мною на виборах". Це фрагмент з інтерв’ю Блаттера російській агенції ТАСС.

  Він настільки подався у спогади, що спочатку видав із себе жертву геополітичного протистояння Росії та США, а потім необачно підтвердив, що право приймати чемпіонат світу Росія отримала несправедливо.

  "Володимир Путін – мій гарний друг. Він дуже хотів, щоб Росія отримала чемпіонат світу, і запитав мене, чи можливо це. Я відповів, що можливо. Я підтримую Путіна в усіх дискусійних моментах".

  Схоже, що у попереднього чільника ФІФА компромату вистачить на всіх. І що ближче до виборів, то відвертішими будуть його заяви. Свою головну мету Блаттер уже озвучив – виставити Європу як загрозу ФІФА в очах світової спільноти.

  Попередній матеріал
  Геращенко: Павлоградська виборча комісія не зверталася до ЦВК
  Наступний матеріал
  Портніков: Ми знову не склали іспит на демократію у цій країні
  Теги:
  Loading...